Ája a Vincek: Mezi zvířátky 2

22,8 MB
Last update::
30.05.2019

I v druhém díle knihy se děti podívají na český venkov. S průvodci Ájou a Vinckem budou navštěvovat různá zákoutí a potkávat domácí i volně žijící zvířata. Čeká na ně řada úkolů typu “Je pravda, že…”, budou hledat rozdíly na obrázcích a procvičí si nejen poznávání věcí, ale hlavně prostorovou orientaci.
Celá kniha je namluvena dětskými hlasy, díky kterým se i předškolním dětem s knihou pracuje snadno a příjemně. Ke všem úkolům jsme přidali také mluvené zpětné vazby, které děti motivují k dalšímu postupu a v případě neúspěchu je od plnění nových úkolů neodradí.
Stejně jako první díl, i mKniha Ája a Vincek: Mezi zvířátky 2 je určena zejména dětem v předškolním věku. Mohou s ní pracovat samostatně a nebo si užívat zábavné studium například při kolektivní interaktivní výuce v mateřských školách nebo se svými rodiči.
Webová stránka autora: http://interaktivka.cz

Download application for reading publication:

iPad, Android tablet, Windows desktop, macOS, iPhone