Antropomotorika

Author:
Mgr. Tomáš Vespalec, Ph.D.
Publisher:
Masarykova Univerzita Brno, 2017
Category:
Year of issue:
Book size:
29,9 MB
Last update::
11.07.2018
ISBN:
978-80-88246-22-0

Vzdělávací materiál slouží jako dopiněk praktické výuky předmětu Antropomotorika a je určen pro navazující obory studií na FSpS. Materiál rozvíjí znalosti studentů v oblasti diagnostiky motorických schopností a obsahuje praktické návody a postupy pro obsluhu měřící techniky a zařízení při laboratorních měřeních. Pro pochopení tematických okruhů popisovaných v tomto materiálu se předpokládá znalost základních pojmů z předmětu Antropomotorika na úrovni bakalářského studia. Předmět si klade za cíl rozšířit hloubku učiva získaného v bakalářském studiu v předmětu antropomotorika multimediální formou. Od studentů v navazujícím studiu se již očekává samostatná práce a obsluha diagnostických zařízení, kterými je vybavena laboratoř biomotoriky FSpS MU. Vzniklý metodický materiál by měl studenty názornou formou provést základním nastavením a obsluhou diagnostických zařízení, stejně jako dovedností vyhodnotit získané výsledky a dále je prezentovat.

Free of charge

Download application for reading publication:

iPad, Android tablet